Zapraszam na masaże Holistic Rebalancing

Zapraszam na masaże holistycznego przywracania równowagi w Krakowie – Holistic Rebalancing!
Masuję w styczniu w poniedziałki, środy i piątki; czasem soboty <3
Zapisy: anna@wyspasensu.pl

Sesje indywidualne masażu holistycznego – z olejem na całe ciało – to forma pracy z ciałem poprzez terapeutyczny dotyk. Ten rodzaj masażu to dla mnie medytacja i czas czułej obecności z klientem.

Masaż HOLISTIC REBALANCING inaczej Holistyczne Przywracanie Równowagi jest narzędziem silnie uzdrawiającym i równoważącym ciało, umysł i energię. Jest to syntetyczna forma uzdrawiania łącząca głęboki masaż tkanek, rozluźnienie stawów, pracę z energią, refleksologię, pracę z oddechem, świadomość ciała i medytację. Posiada 5 rodzajów narzędzi, które poprzez dotyk wzmacniają i równoważą 5 elementów naszego systemu: wodę, ogień, powietrze, ziemię i przestrzeń. Dzięki temu docieramy do wszystkich pięciu warstw ciała tak, aby je dostroić i zrównoważyć przy użyciu naukowych technik, medytacyjnej obecności oraz energii miłości!

Sesję masażu poprzedza rozmowa dotycząca aktualnych potrzeb klienta, miejsc wrażliwych, przebytych urazów, kontuzji oraz ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia. Indywidualne potrzeby można również zgłosić wcześniej mailowo. 

Możliwość połączenia masażu Holistic Rebalancing z masażem dźwiękiem mis tybetańskich pod koniec sesji, wystarczy, że zgłosisz wcześniej.

Cennik:
1,5h – 150zł
2h – 200zł

MOŻESZ RÓWNIEŻ ZAKUPIĆ VOUCHER DLA BLISKIEJ OSOBY. SESJA MASAŻU HOLISTYCZNEGO TO POMYSŁ NA WYJĄTKOWY PREZENT! 
sprawdź więcej: Masaż Holistic Rebalancing