Misy i gongi

Wibracje dźwięku mis i gongów mają szczególnie leczniczy wpływ na nasz organizm, mogą podnieść poziom energii, masować organy wewnętrzne, odblokowywać zastoje, uwalniać od stresu i wyciszać umysł, przekształcając fale mózgowe beta na fale alfa, które pozwalają naturalnie wejść w stan błogiego odprężenia.
Sesja relaksacji w terapeutycznych dźwiękach wspiera również proces harmonizowania czakr (naszych centrów energetycznych) i rozpuszczania napięć, zarówno fizycznych, jak i mentalnych, stanowiąc drogę do psychofizycznej równowagi i lepszego samopoczucia.

Anna Wiktoria Ostafil

Jestem pedagogiem i kulturoznawcą, instruktorem Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych. Ukończyłam 4-stopniowy Kurs Terapeutycznego Oddziaływania Wibracjami Mis Dźwiękowych wg przekazu himalajskiego oraz szkolenie z terapeutyzacji gongami. Z archaicznymi instrumentami i głosem pracuję od 2016r., prowadząc relaksacyjne koncerty, masaże dźwiękiem, warsztaty Ananda-Nada jogi oraz autorskie medytacje z dźwiękiem w Krakowie.
Do pracy z wibracją dźwięku szczególnie zainspirował mnie kontakt z wybitnymi nauczycielkami: Shirlie Roden, Olgą Szwajgier i Komalą Sunder Amorim.
Uwielbiam grać na ukulele i śpiewać pieśni z różnych kultur, szczególnie mantry i medicine songs.
Praca z terapeutycznym dźwiękiem jest dla mnie pomostem między światem fizycznym a duchowym; otwiera na doświadczenie sacrum, na możliwość połączenia ze Źródłem. 

Więcej zdjęć z wydarzeń oraz nagrań znajdziesz na moim profilu Instagram.

Masaż Dźwiękiem Mis i Gongów

Zapraszam na sesję masażu dźwiękiem przy użyciu mis himalajskich, gongów, dzwonków koshi i innych terapeutycznych instrumentów. Do wyboru: 1h – sesja masażu dźwiękiem mis i gongów / 100zł 1,5h – sesja masażu dźwiękiem mis i gongów / 150zł możesz również wykupić Voucher prezentowy dla bliskiej osoby! Kontakt: anna@wyspasensu.pl Każda sesja może być dedykowana specjalnym potrzebom … Continue reading Masaż Dźwiękiem Mis i Gongów

Koncerty relaksacyjne – misy, gongi, śpiew

Terminy: Kalendarz KĄPIEL W DŹWIĘKACH mis, gongów, bębna, dzwonków z towarzyszeniem śpiewu i medytacyjnego shruti pozwala swobodnie odpłynąć świadomością i przejść w stan głębokiej relaksacji.   RELAKSACYJNY KONCERT mis i gongów może stanowić formę dla Twojego spotkania ze sobą, odprężenia i odpuszczenia; przybliża nas do sacrum. Jest to przestrzeń bez dodatkowych bodźców, gdzie istotna staje się … Continue reading Koncerty relaksacyjne – misy, gongi, śpiew