Misy i gongi

Wibracje dźwięku mis i gongów mają szczególnie leczniczy wpływ na nasz organizm, mogą podnieść poziom energii, masować organy wewnętrzne, odblokowywać zastoje, uwalniać od stresu i wyciszać umysł, przekształcając fale mózgowe beta na fale alfa, które pozwalają naturalnie wejść w stan błogiego odprężenia.
Sesja relaksacji w terapeutycznych dźwiękach wspiera również proces harmonizowania czakr (naszych centrów energetycznych) i rozpuszczania napięć, zarówno fizycznych, jak i mentalnych, stanowiąc drogę do psychofizycznej równowagi i lepszego samopoczucia.

Anna Wiktoria Ostafil

Jestem pedagogiem i kulturoznawcą, instruktorem Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych. Ukończyłam 4-stopniowy Kurs Terapeutycznego Oddziaływania Wibracjami Mis Dźwiękowych wg przekazu himalajskiego oraz szkolenie z terapeutyzacji gongami. Z archaicznymi instrumentami i głosem pracuję od 2016r., prowadząc relaksacyjne koncerty, masaże dźwiękiem, warsztaty Ananda-Nada jogi oraz autorskie medytacje z dźwiękiem w Krakowie.
Do pracy z wibracją dźwięku szczególnie zainspirował mnie kontakt z wybitnymi nauczycielkami: Shirlie Roden, Olgą Szwajgier i Komalą Sunder Amorim.
Uwielbiam grać na ukulele i śpiewać pieśni z różnych kultur, szczególnie mantry i medicine songs.
Praca z terapeutycznym dźwiękiem jest dla mnie pomostem między światem fizycznym a duchowym; otwiera na doświadczenie sacrum, na możliwość połączenia ze Źródłem. 

Więcej zdjęć z wydarzeń oraz nagrań znajdziesz na moim profilu Instagram.

Masaż Dźwiękiem Mis i Gongów

Zapraszam na sesję masażu dźwiękiem przy użyciu mis himalajskich oraz gongów. Do wyboru: 1h – sesja masażu dźwiękiem mis wg przekazu himalajskiego (w tym gongi opcjonalne) / 100zł 1h – sesja masażu dźwiękiem gongów (w tym misy opcjonalne) / 100zł 1,5h – sesja masażu dźwiękiem mis i gongów rozszerzona: z elementami terapeutycznego dotyku lub medytacji … Continue reading Masaż Dźwiękiem Mis i Gongów

Głęboki Relaks – misy, gongi, śpiew

Zapisy przez stronę: http://vitallokum.com.pl/warsztaty-i-kursy Gdzie: Vitallokum, ul Mogilska 40/1 w Krakowie Opłata: 50zł ZAPISY OBOWIĄZKOWE Kontakt tel: 600 353 900 pracownia@vitallokum.pl   Zapraszam na autorską KĄPIEL W DŹWIĘKACH mis, gongów, bębna, dzwonków z towarzyszeniem śpiewu i medytacyjnego shruti, która pozwala swobodnie odpłynąć świadomością i przejść w stan głębokiej relaksacji.   RELAKSACYJNY KONCERT MIS I GONGÓW może … Continue reading Głęboki Relaks – misy, gongi, śpiew