Masaż Holistic Rebalancing / Holistycznego Przywracania Równowagi

Zapraszam serdecznie na sesje indywidualne masażu holistycznego – z olejem na całe ciało, który jest formą pracy z ciałem poprzez terapeutyczny dotyk. Ten rodzaj masażu to dla mnie medytacja i czas czułej obecności z drugim człowiekiem.

Masaż HOLISTIC REBALANCING inaczej Holistyczne Przywracanie Równowagi jest narzędziem silnie uzdrawiającym i równoważącym ciało, umysł i energię. Jest to syntetyczna forma uzdrawiania łącząca głęboki masaż tkanek, rozluźnienie stawów, pracę z energią, refleksologię, pracę z oddechem, świadomość ciała i medytację. Posiada 5 rodzajów narzędzi, które poprzez dotyk wzmacniają i równoważą 5 elementów naszego systemu: wodę, ogień, powietrze, ziemię i przestrzeń. Dzięki temu docieramy do wszystkich pięciu warstw ciała tak, aby je dostroić i zrównoważyć przy użyciu naukowych technik, medytacyjnej obecności oraz energii miłości!

Sesję masażu poprzedza rozmowa dotyczący aktualnych potrzeb klienta, miejsc wrażliwych, przebytych urazów, kontuzji oraz ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia. Indywidualne potrzeby można również zgłosić wcześniej mailowo. Zarezerwuj dla siebie trochę więcej czasu, aby skorzystać jak najlepiej z takiej sesji.

Osobom zmagającym się z przewlekłym bólem czy chronicznymi napięciami polecam wziąć dodatkowe sesje Masażu Tkanek Głębokich, które mogą pomóc uwolnić wybrane obszary ciała od bólu i nadmiernej sztywności oraz przywrócić równowagę mięśniowo-powięziową.

Zapraszam do kontaktu ze mną mailowo anna@wyspasensu.pl w celu ustalenia terminu lub poprzez formularz poniżej.

* Możliwość połączenia masażu Holistic Rebalancing z masażem dźwiękiem mis tybetańskich! to oznacza, że ostatnie 15min sesji będzie kąpielą w leczniczych dźwiękach.

Cennik

KARNET ZNIŻKOWY: 

  • na trzeci masaż zniżka -100zł
  • można także uzupełnić sesją Masażu Tkanek Głębokich
  • ważny pół roku

 

 

Możesz również zakupić VOUCHER dla bliskiej osoby.

Sesja masażu holistycznego to pomysł na wyjątkowy prezent!

 

Rekomendacje

Magiczny masaż, wykonany z ogromnym zaangażowaniem i cudowną, kobiecą energią. Nie mogą doczekać się następnego. Dziękuję! Paweł Zyguła Centrum Rozwoju Golden Mean Spotkanie na masażu u Ani jest jak magiczny rytuał – zawsze pyszna herbatka, krótka lub dłuższa rozmowa, potem cudowny zabieg w otoczeniu kojących zapachów i relaksacyjnej muzyki. Można się w pełni zrelaksować, zresetować … Continue reading Rekomendacje