Masaż Holistic Rebalancing / Holistycznego Przywracania Równowagi

Zapraszam serdecznie na sesje indywidualne masażu holistycznego – z olejem na całe ciało, który jest formą pracy z ciałem poprzez terapeutyczny dotyk. Ten rodzaj masażu to dla mnie medytacja i czas czułej obecności z drugim człowiekiem.

Masaż HOLISTIC REBALANCING inaczej Holistyczne Przywracanie Równowagi jest narzędziem silnie uzdrawiającym i równoważącym ciało, umysł i energię. Jest to syntetyczna forma uzdrawiania łącząca głęboki masaż tkanek, rozluźnienie stawów, pracę z energią, refleksologię, pracę z oddechem, świadomość ciała i medytację. Posiada 5 rodzajów narzędzi, które poprzez dotyk wzmacniają i równoważą 5 elementów naszego systemu: wodę, ogień, powietrze, ziemię i przestrzeń. Dzięki temu docieramy do wszystkich pięciu warstw ciała tak, aby je dostroić i zrównoważyć przy użyciu naukowych technik, medytacyjnej obecności oraz energii miłości!

Sesję masażu poprzedza rozmowa dotyczący aktualnych potrzeb klienta, miejsc wrażliwych, przebytych urazów, kontuzji oraz ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia. Indywidualne potrzeby można również zgłosić wcześniej mailowo. Zarezerwuj dla siebie trochę więcej czasu, aby skorzystać jak najlepiej z takiej sesji.

Zapraszam do kontaktu ze mną mailowo anna@wyspasensu.pl w celu ustalenia terminu lub poprzez formularz poniżej.

* Możliwość połączenia masażu Holistic Rebalancing z masażem dźwiękiem mis tybetańskich pod koniec sesji, wystarczy, że zgłosisz wcześniej.

CENNIK:
sesja 1,5h – 200zł
sesja 2h – 250zł

PAKIET ZNIŻKOWY: 

przy zakupie karnetu na 3 masaże
–> trzeci masaż zniżka -100zł
 

 

 

Możesz również zakupić VOUCHER dla bliskiej osoby. Sesja masażu holistycznego to pomysł na wyjątkowy prezent!

 

Kontakt: anna@wyspasensu.pl
 

Rekomendacje

Magiczny masaż, wykonany z ogromnym zaangażowaniem i cudowną, kobiecą energią. Nie mogą doczekać się następnego. Dziękuję! Paweł Zyguła Centrum Rozwoju Golden Mean Spotkanie na masażu u Ani jest jak magiczny rytuał – zawsze pyszna herbatka, krótka lub dłuższa rozmowa, potem cudowny zabieg w otoczeniu kojących zapachów i relaksacyjnej muzyki. Można się w pełni zrelaksować, zresetować … Continue reading Rekomendacje