Masaż Holistic Rebalancing / Holistycznego Przywracania Równowagi

Zapraszam serdecznie na sesje indywidualne masażu holistycznego – z olejem na całe ciało, który jest formą pracy z ciałem poprzez terapeutyczny dotyk. Ten rodzaj masażu to dla mnie medytacja i czas czułej obecności z klientem.

Masaż HOLISTIC REBALANCING inaczej Holistyczne Przywracanie Równowagi jest narzędziem silnie uzdrawiającym i równoważącym ciało, umysł i energię. Jest to syntetyczna forma uzdrawiania łącząca głęboki masaż tkanek, rozluźnienie stawów, pracę z energią, refleksologię, pracę z oddechem, świadomość ciała i medytację. Posiada 5 rodzajów narzędzi, które poprzez dotyk wzmacniają i równoważą 5 elementów naszego systemu: wodę, ogień, powietrze, ziemię i przestrzeń. Dzięki temu docieramy do wszystkich pięciu warstw ciała tak, aby je dostroić i zrównoważyć przy użyciu naukowych technik, medytacyjnej obecności oraz energii miłości!

Sesję masażu poprzedza rozmowa dotyczący aktualnych potrzeb klienta, miejsc wrażliwych, przebytych urazów, kontuzji oraz ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia. Indywidualne potrzeby można również zgłosić wcześniej mailowo. 

Zapraszam do kontaktu ze mną mailowo anna@wyspasensu.pl w celu ustalenia terminu lub poprzez formularz poniżej.
Masuję w Krakowie. Jeśli ta kwota za pojedynczy masaż jest dla ciebie problemem, a bardzo czujesz, że chcesz, odezwij się, bo jest możliwość znalezienia dobrego rozwiązania.

Możliwość połączenia masażu Holistic Rebalancing z masażem dźwiękiem mis tybetańskich pod koniec sesji, wystarczy, że zgłosisz wcześniej.

Cennik:
1,5h – 150zł
2h – 200zł

Możesz również zakupić VOUCHER dla bliskiej osoby. Sesja masażu holistycznego to pomysł na wyjątkowy prezent!