Masaż tkanek głębokich – terapia powięzi

Masaż Tkanek Głębokich to koncepcja manualnej pracy mięśniowo-powięziowej, która ma na celu poprawę zdrowia, funkcji oraz uwolnienia od bólu. Jest to jedna z najbardziej skutecznych form masażu leczniczego.

Ten rodzaj pracy jest podejściem typowo terapeutycznym nastawionym na redukcję dolegliwości bólowych i zwiększenie zakresów ruchu stawów i tkanek. Nazwa “Masaż Tkanek Głębokich” mogłaby sugerować silne i bolesne oddziaływanie na ciało pacjenta. W rzeczywistości metoda ta okazuje się wyjątkowo delikatna i subtelna. Wszystkie ruchy wykonuje się z wielką precyzją, a dodatkowo bardzo wolno. Siła nacisku aplikowana jest dla każdego pacjenta indywidualnie – dobrana do siły napięcia tkanek. 

To wszystko sprawia, że jest to jedna z bardziej efektywnych form terapii w przypadkach dolegliwości chronicznych i przeciążeń statycznych. Jest idealną formą pracy dla osób cierpiących na dolegliwości bólowe z powodu swojej pracy, lub nieprawidłowych nawyków ruchowych. Pożądane efekty zauważyć można już po pierwszym zabiegu.

Zapraszam do umówienia się na sesję:

60 min lub 90 min

Cennik

Szkoliłam się u jedynych w Europie nauczycieli Masażu Tkanek Głębokich z rekomendacją Arta Riggsa – u dra Łukasza Czubaszewskiego oraz dra Piotra Szałańskiego.

Kontakt: anna@wyspasensu.pl
lub
formularz kontaktowy