Koncerty relaksacyjne – misy, gongi, śpiew

Terminy: Kalendarz

KĄPIEL W DŹWIĘKACH mis, gongów, bębna, dzwonków z towarzyszeniem śpiewu i medytacyjnego shruti pozwala swobodnie odpłynąć świadomością i przejść w stan głębokiej relaksacji.
 
RELAKSACYJNY KONCERT mis i gongów może stanowić formę dla Twojego spotkania ze sobą, odprężenia i odpuszczenia; przybliża nas do sacrum. Jest to przestrzeń bez dodatkowych bodźców, gdzie istotna staje się wybrzmiewająca cisza pomiędzy dźwiękami. Przychodząc na taką sesję możesz zasiać ważną intencję i pomóc jej się zrealizować w czasie głębokiego odprężenia. W ten sposób możesz również celebrować istotny moment w Twoim życiu, przeżyć dźwiękową podróż z bliską osobą lub po prostu dać sobie ten błogi czas wytchnienia i niedziałania, którego na co dzień brakuje.
 
KAMERALNA GRUPA to dodatkowy komfort podczas relaksu, misy pojawią się bardzo blisko każdej z osób, aby wibracje mocno oddziaływały na ciało fizyczne i subtelne. Pomogę wprowadzić w relaks ćwiczeniem oddechowym lub krótką medytacją. Również po sesji jestem dla Was, można podzielić swoim wrażeniem, odczuciem, zadać pytanie, chętnie odpowiadam.
 
SESJA RELAKSACJI została opracowana przeze mnie z potrzeby serca, dyktowana moim kilkuletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi z terapeutycznym dźwiękiem. Wspiera procesy harmonizowania naszych czakr (centrów energetycznych), samoregulacji, uzdrawiania i odblokowywania napięć zarówno fizycznych jak i mentalnych, stanowiąc drogę do odprężenia i lepszego samopoczucia.
 
WIBRACJE dźwięku mis himalajskich mają szczególnie leczniczy wpływ na nasz organizm, mogą podnieść poziom energii, masować organy wewnętrzne, wzmacniać system immunologiczny, regenerować i rozluźniać ciało, uwalniać od stresu i wyciszać umysł, przekształcając fale mózgowe beta na fale alfa, wprowadzając nas naturalnie w stan relaksu.
Po sesji polecam wypić dużo wody lub napar ziołowy i nieśpiesznie powracać do domu ♥
 
gdzie i kiedy: aktualności w zakładce Kalendarz
ZAPISY OBOWIĄZKOWE – limit miejsc!
 
Prowadzi: Anna Wiktoria Ostafil