Głęboki Relaks – misy, gongi, śpiew

Zapisy przez stronę: http://vitallokum.com.pl/warsztaty-i-kursy
Gdzie: Vitallokum, ul Mogilska 40/1 w Krakowie
Opłata: 50zł
ZAPISY OBOWIĄZKOWE
Kontakt tel: 600 353 900
pracownia@vitallokum.pl
 
Zapraszam na autorską KĄPIEL W DŹWIĘKACH mis, gongów, bębna, dzwonków z towarzyszeniem śpiewu i medytacyjnego shruti, która pozwala swobodnie odpłynąć świadomością i przejść w stan głębokiej relaksacji.
 
RELAKSACYJNY KONCERT MIS I GONGÓW może stanowić formę dla Twojego spotkania ze sobą, odprężenia i odpuszczenia; przybliża nas do sacrum. Jest to przestrzeń bez dodatkowych bodźców, gdzie istotna staje się wybrzmiewająca cisza pomiędzy dźwiękami. Przychodząc na taką sesję możesz zasiać ważną intencję i pomóc jej się zrealizować. W ten sposób możesz również celebrować istotny moment w Twoim życiu, przeżyć dźwiękową podróż z bliską osobą lub po prostu dać sobie ten błogi czas wytchnienia i niedziałania, którego często brakuje.
 
KAMERALNA GRUPA PREMIUM oznacza limitowaną liczbę osób, które zostaną otoczone moją szczególną opieką podczas sesji. Misy pojawią się bardzo blisko każdej z osób, aby wibracje mocno oddziaływały na ciało fizyczne i subtelne. Pomogę wprowadzić w relaks ćwiczeniem oddechowym lub krótką medytacją. Również po sesji jestem dla Was, można podzielić swoim wrażeniem, odczuciem, zadać pytanie, chętnie odpowiadam.
 
SESJA RELAKSACJI została opracowana przeze mnie z potrzeby serca, dyktowana moim kilkuletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi z terapeutycznym dźwiękiem. Wspiera procesy harmonizowania naszych czakr (centrów energetycznych), samoregulacji, uzdrawiania i odblokowywania napięć zarówno fizycznych jak i mentalnych, stanowiąc drogę do odprężenia i lepszego samopoczucia.
 
WIBRACJE dźwięku mis himalajskich mają szczególnie leczniczy wpływ na nasz organizm, mogą podnieść poziom energii, masować organy wewnętrzne, wzmacniać system immunologiczny, regenerować i rozluźniać ciało, uwalniać od stresu i wyciszać umysł, przekształcając fale mózgowe beta na fale alfa, wprowadzając nas naturalnie w stan relaksu.
Po sesji polecam wypić dużo wody lub napar ziołowy i nieśpiesznie powracać do domu ♥
 
Prowadzi: Anna Wiktoria Ostafil 
 
UWAGA:
po wykupieniu wejściówki wejdz jeszcze raz do systemu https://vitallokum.wod.guru/user/login i wybierz termin koncertu, na który chcesz się zapisać lub napisz do nas na pracownia@vitallokum.pl