Opinie uczestników

Taniec intuicyjny z Anią polecam z całego serca. To absolutnie niezwykłe doznanie. Zyskuje się ogromną wiedzę na swój temat. Świadomość własnego ciała, ruchów i przestrzeni. To znakomite ćwiczenia, które pokazują wchodzenie w relacje oraz zachwycająca praca z dotykiem. Wspaniale jest korzystać z tego w życiu. A co najważniejsze to świetna zabawa i niczym nieskrępowana radość. Bycie sobą oraz ze sobą z innymi. Autentycznym. W tańcu. To cudownie spędzony czas. Ania jest wspaniałą nauczycielką pełną wrażliwości oraz uważności. Prowadzi grupę w sposób łagodny, ale też często zaskakuje i pokazuje kompletnie inne przestrzenie. Pozwala zawsze odkryć coś nowego. Uczy i inspiruje. Jestem ogromnie wdzięczna.
Magdalena Kunicka
Coach
Zajęcia niezwykle inspirujące i rozwijające samoświadomość. Dla mnie jest to najbardziej naturalne i intuicyjna forma ruchu, niezwykle relaksująca, uwalniająca napięcia, “oczyszczająca” głowę z niechcianych mysli i zapełniająca ją “pozytywnymi/dobrymi” myślami. Taniec intuicyjny pozwolił przez ostatni rok odkryć w sobię energię, potencjał, wyciszyć się i uspokoić. Doskonale mogłam odreagować całotygodniowy stres i napięcia. Mnóstwo dobrej i pozytywnej wibracji, energii, która w naturalny i przyjemny sposób otwiera mnie na drugiego człowieka. Doskonałe uzupełnienie tańca to rysunek. Intuicyjne przelanie tego co wewnątrz, w sercu, na papier, rysunek z serca – nie z głowy. Dla mnie ma to ogromne znaczenie, jako że funkcjonuję na co dzień w bardzo poukładanym, biznesowym, analitycznym świecie, który tłumi moje naturalne, prawdziwe emocje i czucie – takie z serca. Cudowne, inspirujące, rozwijające, napełniające ciepłem i dobrą energią chwile – Aniu z całego serca dziękuję! Rób to dalej!
Małgorzata Gobiecka
Dla mnie te dwa miesiące wspólnego tańczenia miały przede wszystkim mocno terapeutyczne znaczenie. Był to dla mnie ciężki okres zmieniania wielu rzeczy, więc potrzebne mi było takie wytupanie i wytrzęsienie tego wszystkiego. To działa i za to dzięki. Za interakcje, które w tym okresie izolacji były wręcz bezcenne. Za zapomnienie, że świat zwariował i za poczucie, że my trochę też, ale w ten pozytywny sposób.
Ewa
Swoboda i wgląd w siebie. Lepsze zrozumienie swoich odczuć. Zwiększenie świadomości ciała. Otwartość. Nauczyłam się mówić, co czuję na forum. Dało mi odwagę, aby zmierzyć się ze sobą, ze swoimi słabościami i poczuć swoją siłę. Nauczyłam się patrzeć bez oceny na innych. Dziękuję Aniu za tę podróż. Dziękuję uczestnikom, że byliście.
Vira Wojciechowska
Dziękuję ci Aniu za poprowadzenie drogą pozwalającą zbliżyć się do mojego wnętrza i zobaczenia co tam siedzi. To, co pod presją “najbliższych” zostało uwięzione i zagłodzone, przekonanie, że coś z nim jest nie tak. Zajęcia Twoje od nieznanej dotąd strony pokazują mi, że oni nie mieli i nie mają racji. Bardzo wartościowy element drogi, mam nadzieję, że się nie zakończył.
xxx
Mimo że niestety tylko kilka razy udało mi się trafić na Twoje zajęcia za każdym razem to było duże przeżycie. Dane mi było dzięki temu przełamać albo raczej, póki co nadłamać wiele blokad. Spojrzeć inaczej na samą siebie i na to co wokół. A przede wszystkim uwierzyć że się da, że warto, że można inaczej. Że można a nie trzeba. I mimo że mam już dużo lat pokutowało we mnie od dzieciństwa wpajane poczucie, że ciało to nie jest coś na tyle ważnego żeby je odnosić, żeby się z nim liczyć. A przecież cytując Marysie Peszek jest “domem duszy” i u Ciebie zrozumiałam “że gdy mi jest dobrze moja dusza mruczy”.
Ewa
Ugruntowanie, spokój, czasem radość, czasem smutek, ale generalnie nudy nie ma, jest dużo elementów i jakości ruchowych, których na co dzień się nie wykonuje, albo nawet jak się wykonuje, to się o tym nie myśli lub się nie zauważa… Zawsze jestem też pod wrażeniem wrażliwości i uważności Pani prowadzącej na nastroje i energię grupy. Ja się nigdy nie czuję sama lub zagubiona, tzn. nieczęsto się tak czuję, a wówczas Pani prowadząca ratuje <3 Co więcej – muzyka jest mega ekstra.
Natalia