Ceremonia Żywiołów – taniec na trawie

Otwarte wydarzenie dla wszystkich!

Wyspa Sensu TANIEC ŻYWIOŁÓW from Piotr on Vimeo.

Ceremonia Żywiołów to taneczna podróż wspierana przez siły natury, ich rytm, piękno, dynamikę. Przewodnikami będą nasza wyobraźnia i ciało, za którym pragniemy podążać, kierując się intuicją, sercem, emocjami.

Zatańczymy Taniec 8 Żywiołów inspirowanych ośmioma trigramami. Skontaktujemy się w tańcu z mocą przyrody, odnajdując w niej nowe impulsy do tańca, różnorodne jakości i energie. Ideą jest dotknięcie wszystkich żywiołów poprzez ruch, zmysły, dźwięki, aby zrównoważyć je w sobie, zharmonizować.

Poprowadzimy Was przez kolejne etapy ceremonii tak, aby każdy mógł zajrzeć wgłąb siebie, poczuć swoje możliwości, odnaleźć swój własny ruch. Energia żywiołów skłoni nas do poszukiwania w tańcu indywidualnej ekspresji, swobody, przestrzeni na wyrażenie stłumionych emocji, czy też osobistych potrzeb i wizji.

Idea pracy z ciałem i terapii tańcem zakłada integrację ciała, umysłu i duszy – w kontakcie ze sobą każdy ruch jest właściwy, nie ma podziałów na to, co dobre, co złe, nie ma oceny. Celem jest sama droga, podróż, doświadczanie, wspólne bycie w twórczym ruchu z innymi istotami, które czują.

Spotkajmy się razem jako plemię ludzi, którzy pragną żyć w harmonii ze sobą, z otaczającym światem i kosmosem. Ludzi otwartych na siebie nawzajem i świadomych potrzeby zadbania o ciało i ducha oraz naszą Matkę Ziemię.
Zapraszamy!

Inicjatorki: Anna Ostafil i Karolina Komarnicka / O nas

Kiedy: 12.08, godz. 18:00 – 20:00

Gdzie: Kraków, pod Kopcem Krakusa (dokładnie pod samotnym drzewem na polanie pod Kopcem, idąc od ul. Franciszka Maryewskiego)

Koszt: wolne datki na wsparcie naszych projektów

Zapisy: anna@wyspasensu.pl
Prosimy o zapisy, które usprawnią nam organizację wydarzenia!

Strona wydarzenia na Facebook’u:
facebook.com/events/276707369356246