Zasilenie – joga nidra & kąpiel w dźwiękach mis i gongów 28.02

ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA SPOTKANIE w lutym, BY ZASIAĆ W SWOICH SERCACH I CIAŁACH INTENCJE, KTÓRE nas zasilą i ZAMANIFESTują SIĘ W RZECZYWISTOŚCI! 
28.02.2020 SALA NA MOGILSKIEJ, UL. MOGILSKA 40, KRAKÓW

W lutym zima jeszcze trwa w zaparte, może część z Was czuje się już przytłoczona tą kapryśną porą roku, przymrozkami, deszczem, mroźnym wiatrem, niedostateczną ilością słońca… Zapraszamy na głęboki relaks z jogą nidrą i dźwiękami pierwotnych instrumentów, który może “zasilić” Was mocą dobrych intencji, wysokich wibracji i energii serca, która popłynie do Was niczym lawa <3
Tym razem spotkanie nieco dłuższe według Waszego życzenia 🙂

Dlaczego JOGA NIDRA i dlaczego WIBRACJE DŹWIĘKÓW?

Praktyka, którą Wam proponujemy to łagodna praca z ciałem i umysłem, aby otworzyć się w pełni na swoje intencje, kiedy działamy na ciało i podświadomość. Często czegoś bardzo pragniemy i myślimy o tym, ale w tyle głowy są zwykle jakieś rzeczy “przeciw”, antyintencje, które produkuje krytyczny, analityczny umysł. Joga nidra, poprzez świadome oddychanie, przegląd ciała, rozluźnienie i odpuszczenie pozwala nam powrócić do ciała, zwolnić tempo i dać przestrzeń temu, co prawdziwe w nas. Wibracje mis i gongów powodują zwolnienie fal mózgowych i usprawnienie przepływu energii w meridianach, co sprzyja odczuciu odprężenia a jednocześnie wewnętrznego rozwibrowania i dostrojenia.
 
Joga Nidra to praktyka jogi poprzez głęboki relaks. Ty leżysz, relaksujesz się, słuchasz i podążasz za głosem prowadzącego. Kluczowym momentem praktyki jest sankalpa czyli twoja własna intencja, życzenie które chcesz by się spełniło. Dzięki temu iż umysł jest głęboko odprężony, sugestia którą sobie przygotujesz, może trafić do głębokiej podświadomości i jak nasionko w żyznej ziemi zacznie tam kiełkować.

Relaks w dźwiękach mis himalajskich, gongów i innych pierwotnych instrumentów to autentyczna “kąpiel” w wibracjach, które wnikają przez skórę penetrując tkanki i komórki. Sesja relaksacji wspiera procesy harmonizowania naszych czakr (centrów energetycznych), samoregulacji, uzdrawiania i odblokowywania napięć zarówno fizycznych jak i mentalnych, stanowiąc drogę do odprężenia i lepszego samopoczucia. Kiedy łączymy sesję leczniczych dźwięków z ważną i głęboką intencją, możemy wspomóc jej “ucieleśnianie”, osadzanie w ciele i emocjach, nie tylko w umyśle, co pozwala intencjom się zrealizować, gdyż ciało pamięta. 

Kiedy: piątek, 28.02, godz. 19:30-21:30 (2h)
Opłata: 50zł/os., dla pary 90zł

Konieczne zgłoszenia: anna@wyspasensu.pl

Prowadzą:
MIROSŁAW KOZŁOWSKI – praktyk jogi od ponad 15 lat, i entuzjastyczny nauczyciel od około 10 lat. Inicjacja do jego praktyki rozpoczęła się od głębokiej potrzeby rozpoznania na najgłębszym możliwym poziomie kim i czym jesteśmy jako ludzkie istoty. Miał szczęście spotkać wspaniałych nauczycieli hatha-jogi, dzięki którym mógł zbudować fundament swojej praktyki. Jednakże postrzega hatha-jogę jako przygotowanie do głębszych praktyk opartych o uważność i skupienie uwagi. Uczył się i praktykował jogę w szerokim znaczeniu, metody takie jak met. Iyengara (Intro II) Ashtanga Vinyasa, Sivananda, AcroYoga i ścieżki takie jak Jnana i Radża Joga poznawał u wielu nauczycieli z całego świata. Nie znajdując spełnienia w karierze naukowej (dr nauk fizycznych) ani w prowadzeniu biznesu (Joga Centrum w Krakowie), zdecydował się skupić całkowicie na własnej praktyce i uczeniu jogi. Obecnie mieszka z dala od miejskiego zgiełku, przygotowując wyjątkowe miejsce do praktyki jogi.
Na swoich zajęciach tworzy ciepłą, akceptującą atmosferę, gdzie poprzez skupienie na fizycznej praktyce jogi, głębokie warstwy psychiki harmonizują się i relaksują, przynosząc poczucie wewnętrznej lekkości i jasność umysłu.

ANNA WIKTORIA OSTAFIL – założycielka Wyspy Sensu