Rock it like a witch! czyli Kobiety Tańczą – impreza na dzień kobiet z tańcem intuicyjnym 7.03

Zapraszam Was Kobiety na wyjątkową taneczną imprezę z okazji Dnia Kobiet!! Zapraszam do Szamanki na krakowskim Kazimierzu <3
7.03.2020, godz. 19:30 – 22:00

Pomysł na tą imprezę siedział we mnie już od czasu Ścieżki Mocy – oto ponownie tworzę dla Was przestrzeń swobodnego tańca do naprawdę dobrej muzyki. Będą dla Was drogie Kobiety przygotowane miłe “atrakcje” 😉 Świece, kadzidła otoczą nas zmysłowym blaskiem i zapachem. Przybywajcie!

Zapraszam na ten wieczór Wasze wewnętrzne Wiedźmy, Te, Które Tańczą. Które potrafią śmiać się z siebie, nie przejmować się tym, co powiedzą inni, potrafią śmiać się z brzucha, ale też płakać, kiedy ściska je wzruszenie, kiedy czują poruszenie serca. Ich serce bije mocno, nie boi się bliskości z innymi kobietami,  nie boi się stanąć na swoich nogach, powiedzieć Tak! Tego chcę! oraz Nie! Tego nie chcę! Wiedźma wie, intuicyjnie wie i łączy się z tym w tańcu, w ruchu, wytańczając emocje, myśli i obrazy. Każda z Was ma ją w sobie. Przyzywamy!

Wiedźma kręci się wokół i kołysze, zagarnia przestrzeń, maluje kształty, wytrząsa napięcia. Niech każdy kawałek ciała zostanie zauważony, niech rozmaite dźwięki, jakości, emocje popłyną przez jej ciało. Aho!

Wszystko w formie lekkiej, płynącej, abyśmy spędziły ten dzień radośnie czując mocniej Ziemię pod stopami, ale też unosząc się mocą swoich marzeń i wizji. Tak, to możliwe. Zależy od gotowości każdej z nas.
I wszystko to do wystrzałowej muzyki z całego świata. 

Uwaga: w tej przestrzeni nie oceniajmy siebie nawzajem, dajmy sobie wsparcie i akceptację na każdy ruch, taniec jaki zechcemy wyrazić, na to, aby każda z nas mogła uczestniczyć na zasadzie dobrowolności – działając w zgodzie ze sobą. To wewnętrzne przyzwolenie bardzo dużo zmienia. Dziękuję! 

Opłata: 50zł (w przedpłacie), 55zł (w dniu imprezy)
Zapisy: anna@wyspasensu.pl