Podróż Przez Żywioły – kobiecy wyjazd nad jeziorem 23-29.08

Zapraszamy Was Kobiety serdecznie na wyjątkowy wyjazd wakacyjny w sercu mazurskiego parku krajobrazowego! 23-29.08.2020

Zapraszamy szczególnie kobiety spragnione czułości, dotyku, uważnych spotkań i rozmów oraz praktyk uwalniających od napięć i bólu, budujących przestrzeń bliskości i wsparcia między kobietami. To często nie jest takie oczywiste, nie dzieje się od razu, dlatego każdy dzień poświęcimy uważnej pracy z konkretnym żywiołem, aby budować uziemienie, czucie siebie, swojego ciała, swojej wewnętrznej mocy oraz otwartości serca i głosu intuicji. Będzie to możliwość “przewietrzenia” głowy, zresetowania się, odpuszczenia rzeczy, które blokują nas przed spontanicznością, doznawaniem radości i przyjemności. 

To spotkanie z żywiołami poprzez bliskie obcowanie z naturą, nagie kąpiele w kryształowo czystym jeziorze, spacery po łąkach i lasach, jak również poprzez warsztaty świadomej pracy z ciałem, uważnej jogi, tańca intuicyjnego, medytacji, masażu i aromaterapii w kobiecym gronie.

Każdy dzień będzie się kończył Kręgiem Kobiet, na którym być może na nowo poczujesz więź z innymi kobietami. Podczas Kręgu zaproponujemy znane nam metody poznania siebie, oczyszczania, wzmacniania, dotarcia do intuicji, pragnień, marzeń. Poszukamy wspólnie sposobu na wyrażenie swojej Prawdy, swojego miejsca w świecie. Krąg to przestrzeń , gdzie możesz być taka, jaka jesteś, podzielić się swoją wrażliwością tym,  co czujesz głęboko w sobie. Ale może też tak być, że będziesz miała ochotę pomilczeć i po prostu być, słuchać.

Spędzimy 7 dni w przestrzeni Lipowego Domu https://lipowydom.pl/ przepięknie położonego gospodarstwa nad samym brzegiem jeziora. Przygotowałyśmy dla Was bogaty program zajęć, ale będzie też wystarczająco czasu wolnego na własne eksplorowanie przyrody. Dla chętnych również będzie okazja skorzystania z indywidualnego masażu Holistic Rebalancing (Holistyczne Przywracanie Równowagi), który przynosi ukojenie we wszystkich 5-ciu warstwach holistycznego ciała (ciele fizycznym, energetycznym, umysłowo-emocjonalnym, intuicyjnym i duchowym).

Pamiętaj, istnieje pełna WOLNOŚĆ na Bycie tym, kim jesteś i jaka jesteś.

Wyznajemy zasadę: „Kochaj i rób co chcesz”  : )

Kiedy:  23.08-29.08 * możliwość przedłużenia do 30.08 dla chętnych

Zapisy: paulinalailajoga@gmail.com
Cena:
1 950 zł  Zapisy do końca lutego
2 150 zł  Zapisy do końca marca
2 320 zł  Zapisy późniejsze

  • Uwaga: właścicielka Lipowego Domu oferuje dla 3 osób tańszy pobyt w ramach karma jogi czyli pomoc gospodarczą w ogrodzie i kuchni 3 godziny dziennie.  Cena wyjazdu wtedy to kolejno:  1710 zł, 1910 zł, 2080 zł w zależności od terminu zgłoszenia.

Zaliczka:
520 zł płatna na konto  ING 29 1050 1445 1000 0090 7570 1897 Paulina Lichwa

Cena obejmuje nocleg, pełne wyżywienie wegetariańskie oraz wszystkie zajęcia.

Prowadzące:

Anna Wiktoria Ostafil – pedagog i kulturoznawca; w 2018 ukończyła Studium Psychoterapii Zorientowanej na Proces Arnolda Mindella (IPP). Od 3 lat prowadzi Medytacje Osho w Krakowie i tworzy społeczność miłośników medytacji aktywnych Praktyka Medytacji Osho / Osho Meditation Practice Kraków oraz miłośników tańca intuicyjnego Taniec Intuicyjny w Krakowie – Anna Wiktoria Ostafil Na co dzień związana ze studiem Joga Centrum w Krakowie, gdzie od 4 lat prowadzi autorskie Medytacje z Dźwiękiem Joga Dźwięku // Medytacje z dźwiękiem głosu i mis tybetańskich Od kilku lat współtworzy warsztaty dla kobiet oraz Korzenno-Skrzydlaty Krąg Kobiet w Krakowie. Ukończyła Akademię Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych oraz Akademię Tańca Terapeutycznego i wiele szkoleń w metodzie Laban/Bartenieff Movement System. Jej duchową ścieżką jest tantra współczesna, ukończyła Staż Tantryczny u Zosi i Dawida Rzepeckich edycja 2014/2015 oraz zdobywa doświadczenie w tantrze od 7-miu lat ucząc się od nauczycieli z całego świata. Na co dzień prowadzi grupy tańca intuicyjnego, warsztaty wyjazdowe, taneczne ceremonie, kręgi kobiet, koncerty mis i gongów. Autorka projektu Wyspa Sensu oraz współorganizatorka Dni Zdrowia w Krakowie, rozwojowego festiwalu Festiwal o!życie oraz Dnia Zdrowia Kobiet. Uwielbia grać na ukulele, śpiewać i bębnić.

Paulina Layra – psycholog, nauczycielka jogi, założycielka LailaJoga.
Uczę jogi z miłości i pasji od prawie 10 lat, a co najważniejsze prowadzę  też zajęcia dla dzieci, które pokazują  mi inny świat.  Choć jestem nauczycielem metodą B.K.S Iyengara to wprowadzam elementy vinyasa karma jogi.  Na zajęciach,  przede wszystkim uczę  – świadomości  i słuchania mądrości swojego ciała, rozwijania go w harmonii i w zgodzie z jego rytmem.  Skończyłam kurs trenerski Birth Into Being – Narodziny do życia – metody, która w piękny sposób pozwala zneutralizować traumy nabyte podczas porodu jak i z okresu okołoporodowego. Ukończyłam studium  Psychologii Zorientowanej  na Proces – która jest niesamowitą metodą pracy z ludźmi. Łączy to, co dla mnie ważne – mądrość ludów plemiennych jak Indianie, Aborygeni, dokonania psychologii akademickiej, mistycyzm wschodu – Taoizm jak i odkrycia fizyki kwantowej. Prowadzę Kręgi dla Kobiet i wyjazdy kobiece w  piękne, magiczne  zakątki świata. Organizuję wyjazdy z jogą, medytacją w miejsca, gdzie przyroda karmi nasze zmysły. Kocham zwierzęta, drzewa  i  całą przyrodę. Z zamiłowania jestem poszukiwaczką zaginionej  historii ludzkości.