Medytacja w Ruchu – Wewnętrzny Kosmos 6.04

:: W ramach Festiwal o!życie // Ciało – Serce – Duch ::

Zapraszam serdecznie na wyjątkową, autorską medytację aktywną przywracającą nam poczucie jedności z naturą i całym Wszechświatem. Stanie się możliwe, by dostrzec bardzo subtelne poziomy naszego odczuwania, odkrywać tajemnice naszego wewnętrznego wszechświata – mikrokosmosu.

Dzięki technice medytacji aktywnej możemy ożywić przepływ energii w ciele, naładować się praną. Ostateczny moment medytacji to dotarcie do błogiej pustki, oczyszczenie umysłu z nadmiarowych myśli, zmartwień czy przekonań, które nam nie służą. Zatrzymanie się w ciszy, w tu i teraz, bycie obecnym, w połączeniu ze źródłem życia.

W medytacji Wewnętrzny Kosmos zapraszam do intuicyjnego ruchu i podążania za ciałem w zgodzie z zasadą, że żaden ruch nie jest ani dobry ani zły, ani ładny ani brzydki – każdy ruch jest właściwy taki, jakim ma ochotę się objawić. Będzie Wam towarzyszyć moje delikatne prowadzenie oraz piękna muzyka otwierająca ciało i duszę.

Koszt: 1 zajęcia – 35zł
Zniżka na moje 2 zajęcia (oprócz koncertu mis) – 60zł
Zniżka na moje 3 zajęcia (oprócz koncertu mis) – 90zł
[do wyboru: Medytacja Dynamiczna Osho 6.04 oraz Warsztat Tańca Intuicyjnego 7.04]

Konieczna rezerwacja miejsc: anna@wyspasensu.pl
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Kiedy: 6.04, godz. 18:15-20:15
Gdzie: Vitallokum, ul. Mogilska 40/1

* Przygotowanie:
dobrze mieć wygodny, lekki strój niekrępujący ruchów; praktykujemy boso; możesz wziąć ze sobą butelkę wody; na miejscu będzie dostępny stolik herbaciany i ziołowe napary.

Prowadzi:
Anna Wiktoria Ostafil