Kobiety Medytują / cykl spotkań: 23.02, 15.03

– CYKL SPOTKAŃ Z MEDYTACJĄ W KRĘGU KOBIET –
 
Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą rozpocząć swoją drogę z medytacją oraz te, które już praktykują i chciałyby rozszerzyć swoje doświadczenie o inne techniki, a przede wszystkim PRAKTYKOWAĆ W GRUPIE. To daje motywację i wsparcie w praktyce.
Spotkanie będzie poprzedzać wstęp związany z omówieniem wybranej techniki, niezbędna dawka wiedzy, aby rozpocząć. Będzie również na koniec przestrzeń, aby podzielić się swoimi odczuciami, refleksjami, czy też zapytać o nurtujące Cię kwestie.
 
Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań w niedzielne wieczory. Terminy aktualne sprawdź w zakładce: Kalendarz
 
Specjalizujemy się w całkowicie świeckich MEDYTACJACH UWAŻNOŚCI:
#Mindfulness
#medytacjezdźwiękiem głosu, mantr i mis wibracyjnych
#medytacjeaktywne Osho
#medytacjewruchu
#medytacja_przez_sztukę
 
Inicjatorki:
Anna Wiktoria Ostafil (Wyspa Sensu) & Karolina Komarnicka (Maranga)
 
Zapisy: Anna@wyspasensu.pl
(ilość miejsc ograniczona!)
 
Kiedy: godz. 18:00-20:00 (niedziele) terminy aktualne: Kalendarz
Gdzie: studio jogi Sattva, ul. Smoleńsk 22/22, Kraków
Opłata: 40zł
 
www.maranga.pl
www.wyspasensu.pl
Kobiety Medytują2
 
Prowadzą:
Karolina Komarnicka – Absolwentka Psychologii Stosowanej UJ. Certyfikowany Nauczyciel Mindfulness Based Stress Reduction (MBSR) oraz trener metody Horse Assisted Education. Ukończyła Akademię Terapii Ekspresyjnych i Relaksacyjnych, ericksonowską szkołę coachów „The Art and Science of Coaching” oraz szkolenie zawodowe Racjonalna Terapia Zachowań. Aktualnie studiuje fotografię w szkole artystycznej. Oddana praktyce uważności (Mindfulness), uważności w ruchu i pracy z ciałem u polskich i zagranicznych nauczycieli. Na co dzień pracuje jako specjalista ds. rozwoju personalnego w międzynarodowej firmie produkcyjnej. Większość życia spędziła z końmi i to właśnie je uważa za najważniejszych nauczycieli. Zafascynowana obrazami, kobiecością, podróżami. Zbiera baśnie. Początkująca pisarka. Autorka projektów: MARANGA Art i Konie dla ludzi (Horses for Humans).
Anna Wiktoria Ostafil – pedagog i kulturoznawca;.na co dzień związana ze studiem Joga Centrum w Krakowie, gdzie od 3 lat prowadzi regularne Medytacje z Dźwiękiem oraz Medytacje Aktywne Osho. Ukończyła Akademię Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych oraz Akademię Tańca Terapeutycznego; związana z tańcem od dziecka. Obecnie szkoli się w metodzie Laban/Bartenieff Movement System. Jej duchową ścieżką jest tantra współczesna, ukończyła Staż Tantryczny u Zosi i Dawida Rzepeckich edycja 2014/2015 oraz Kurs Terapeutycznego Oddziaływania Wibracjami Mis Tybetańskich wg tradycyjnego przekazu himalajskiego. W 2018 ukończyła Studium Psychoterapii Zorientowanej na Proces Arnolda Mindella (IPP). Pasjonatka rozwoju osobistego, pracy z ciałem, intuicyjnego tańca i uzdrawiania dźwiękiem; na co dzień prowadzi regularne grupy tańca intuicyjnego, warsztaty wyjazdowe, taneczne ceremonie, koncerty mis tybetańskich i kręgi kobiet. Śpiewa, gra na bębnach, kalimbie i flecie indiańskim. W wolnym czasie dzierga łapacze snów i komponuje bio mieszanki ziołowe. Założycielka Wyspa Sensu