Bhajany, mantry & medicine songs – wspólne śpiewanie 14.03

Kochani!
Zapraszamy na wspólne śpiewanie w marcu!
Zabrzmią gitara, ukulele, bębny i wspólna moc naszych głosów!

To okazja, by naładować się pozytywną energią wspólnego muzykowania i dobrymi wibracjami pieśni, które mają uniwersalne przesłanie, poza religiami. To celebracja pokoju, harmonii, radości i światła, które zwycięża ciemność.

To jedyne takie spotkanie w Krakowie! Nie jesteśmy związani z żadną organizacją ani zgromadzeniem religijnym. Śpiewamy, bo to kochamy a muzyka jest ważną częścią naszego życia, mimo że nie jesteśmy profesjonalnymi muzykami. Zajmujemy się terapeutycznym dźwiękiem od dawna i zapraszamy Cię do przyjaznej przestrzeni, gdzie mogą współistnieć wszystkie głosy bez względu na wiek, płeć czy kolor włosów, gdzie nic nie trzeba robić na siłę ani dążyć do perfekcji. Lubimy słowo Celebracja i do niej Cię serdecznie zapraszamy. Zaśpiewaj z nami.

ŚPIEWANIE
To jedna z najstarszych praktyk medytacyjnych – uważność na dźwiękach, rytmie i melodii, pozwala być tu i teraz, oczyszczać umysł z niepotrzebnych myśli i zmartwień, prowadząc go do wewnętrznej ciszy.
Tym razem oprócz mantr i bhajanów zaśpiewamy również pieśni z innych kultur oraz tzw. “medicine songs”.
Samo słowo mantra oznacza uwolnić umysł (Man – umysł, tra-uwalnianie).
Kiedy śpiewamy, oczyszczamy nasze kanały energetyczne i zaczynamy głębiej oddychać, dotlenia się nasz mózg i wydzielają się endorfiny, hormony szczęścia. Zapraszamy Was do tego, aby porzucić oceny i cieszyć się pięknem chwili, wspólnego zanurzania się w dźwięki i w ciszę. Można też przyjść i po prostu posłuchać:)

Jogini ścieżki Sivanandy uważają, że “dźwięki sanskryckie, najstarsze dźwięki ze wszystkich języków, zawierają subtelne energie mistyczne. Te energie korespondują z subtelnymi kanałami w ciele astralnym, które podobnie do meridian w akupunkturze, przebiegają przez całe ciało. Te ‘nadis’ (dosłownie kanały dźwiękowe) zaczynają wibrować gdy śpiewamy, recytujemy lub cicho powtarzamy w umyśle mantrę.” (sivananda.eu)
Zapraszamy!

Prowadzenie:
Mirek Kozłowski & Anna Wiktoria Ostafil / SatSound
Dobre Wibracje // Sound Meditation & Healing

Nie trzeba się zapisywać!
Będziemy wdzięczni za kliknięcie “Wezmę udział” na Fb lub udostępnienie wydarzenia, aby wieść o spotkaniu dotarła do wielu osób 🙂

Opłaty: na miejscu, minimalna sugerowana kwota 30zł (jeśli poczujesz, że było warto, zostaw więcej)
Godzina: 19:00 – 21:00
Miejsce: studio jogi Sattva, Smoleńsk 22/22, Kraków
Możesz wziąć swój ulubiony instrument!