Totalna SymBioza / Taniec do Bębnów na Trawie!

Totalna SymBioza to połączenie rytmów Ziemi, etnicznych bębnów ze swobodnym tańcem bosymi stopami na trawie! To wymiana energetyczna z Ziemią oraz integracja w tańcu z innymi ludźmi. To połączenie duszy, ciała i umysłu, ugruntowanie i powrót do źródła mocy!

Zapraszamy wszystkich do swobodnego, intuicyjnego tańca (Free Dance), w którym poniesie nas melodia i rytm bębnów. Nie trzeba żadnych umiejętności, żadnego doświadczenia! – w każdym z nas tkwi potencjał do nieograniczonego ruchu oraz rytmiczny instynkt (oddech, puls, bicie serca). Wystarczy poddać się mocnej wibracji bębnów i podążyć za przyjemnością, za naturalną, indywidualną ekspresją, za tym, czego potrzebuje twoje ciało.

Dla kogo?
W zupełnosci to spotkanie jest dla wszystkich bez względu na wiek! Przestrzeń otwarta również dla dzieci chętnych potańczyć pod opieką rodziców. Niech rytm i muzyka jednoczą wszystkich ludzi:)

Muzykę wyczaruje dla nas Domino Drummer – doświadczony muzyk/podróżnik/pedagog oraz organizator warsztatów bębniarskich i jamów, w swojej muzycznej edukacji i poszukiwaniach odwiedził do tej pory takie kraje jak Macedonia, Grecja, Maroko, Djerba, Izrael i Turcja; jest założycielem grupy etno-perkusyjnej Siódmy Czakram Ziemi; więcej info naAfrohouse oraz Warsztaty gry na bębnach – Kraków
Spotkanie koordynuje Anna Wiktoria Ostafil z Wyspa Sensu
www.wyspasensu.pl

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/235467053623349

Gdzie: na polanie pod Kopcem Krakusa, Kraków
Kiedy: 24.06.2017, godz. 18:00 do ok. 20:00
Opłata: wolne datki! (zbieramy na realizację naszych wspólnych projektów i zakup instrumentów)
Zapisy: anna@wyspasensu.pl

*Jeśli masz jakieś pytania, śmiało pisz na powyższy adres ♥
*Jeśli masz swój instrument, na którym chciałbyś/chciałabyś zagrać – jest przestrzeń, by dołączyć się!

/ W razie niepogody, silnego deszczu (można ostatecznie tańczyć w deszczu, ale bębny nie lubią deszczu) będzie opcja przeniesienia się do sali, aby nie marnować cennej okazji do wspólnego tańca i bębnienia. /