Taniec Żywiołów ->Festival Wonności 2017

Zapraszam na Taniec 5 Żywiołów – podróż w dźwiękach, zapachach i tańcu! 24.11 w ramach “Festivalu Wonności 2017”

To okazja, by poczuć energię żywiołów w sobie i ich uzdrawiającą moc. Będę delikatnie prowadzić przez ten piękny proces, który dla każdego może mieć inny wymiar – może być medytacją w ruchu, podróżą w wizjach, sferą czystej, indywidualnej ekspresji, okazją do rozładowania napięć, zanurzeniem się w „tu i teraz”. Skontaktujemy się z uniwersalnymi siłami przyrody, które są wspaniałą inspiracją do ruchu/tańca i przybliżają nas, ludzi, do świadomości bycia częścią natury oraz zauważenia jej niezwykłej dynamiki: ginięcia i odradzania się, spokoju i wzburzenia, skupienia i ekspansji. Wszystko to, można wyrazić poprzez intuicyjny taniec, podążanie za ciałem w zgodzie ze sobą, swoim własnym czuciem i wyobraźnią.
W tej taneczno-muzycznej podróży możemy zbliżać się do poczucia jedności, łącząc pozorne przeciwności żywiołów, ostatecznie harmonizując je w sobie i doświadczając przepływu życiowej energii.

Nie jest potrzebne żadne doświadczenie taneczne! To spotkanie dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności. Taniec Żywiołów poprzedzi bioenergetyczna rozgrzewka, elementy pracy z ciałem, by puścić napięcia, poczuć się bezpiecznie w grupie i pozwolić łatwiej wejść w taneczny proces. To również przestrzeń doświadczania poprzez zmysły, ożywiania zmysłów: słuchu, zapachu, dotyku i czucia głębokiego. Może towarzyszyć Ci indywidualna intencja, który wzmocni uzdrawiające właściwości tańca. Pragnę tworzyć dla Was przestrzeń nieoceniania, ani siebie, ani innych, by móc swobodnie zanurzyć się w doświadczenie, gdzie każdy ruch jest tańcem, nie ma kategorii właściwe/niewłaściwe czy dobre/złe – niech taniec będzie po prostu Twój, tak jak Ty to czujesz!

Kiedy: 24.11, godz. 17 – 18:30
Opłata: 15zł
Gdzie: Festival Wonności 2017, Rozdziele k. Nowego Wiśnicza
https://www.facebook.com/events/111550302922535

Prowadząca:
Anna Wiktoria Ostafil