W Rytmie Ciała – wieczór z tańcem intuicyjnym

W Rytmie Ciała – wieczór z tańcem intuicyjnym
10.02 /sobota/ godz. 19:00 – 20:30

Serdecznie zapraszam na zajęcia z tańca intuicyjnego! Dla wszystkich:)

Taniec intuicyjny zaczyna się wtedy, gdy puścimy głowę, a zaczniemy podążać za tym, co „mówi” nasze ciało, za tym, co czujemy. Praktyka ta pozwala wzmocnić intuicję, czyli słuchanie głosu ciała, co chce nam powiedzieć, co chce w danej chwili zamanifestować, a poprzez to pozwala dotrzeć do naszych głębokich potrzeb (np. takich, jak potrzeba odpuszczenia, bycia zaopiekowanym, odpoczynku, miłości, bliskości, a także wyrażenia złości, krzyku, ochrony swoich granic). Jednocześnie taniec odkrywa przed nami swoje uzdrawiające właściwości, pomagając nam oczyścić się z zalegających, tłumionych w środku emocji, stresu, przekonań, ocen, krytycyzmów, pomagając zrzucić napięcia, nadmierną kontrolę i ciężar dźwiganych na co dzień obowiązków, przenosząc nas z głowy w przestrzeń intensywnego doświadczania, tu i teraz, do naszego domu, jakim jest nasze własne ciało, do przyjemności jaką jest „bycie w ciele”.

Zajęcia mają pewną strukturę, która pomaga w otworzeniu się i poczuciu się komfortowo w grupie, czyli: ćwiczenia uziemiające, rozluźniające, oddechowe i bioenergetyczne, część główna, integracja w grupie, inspiracje do tańca, oraz relaksacja w dźwiękach mis na zakończenie.

Na zajęciach korzystam z różnorodnych technik i narzędzi, bazując na metodzie terapii ekspresyjnych łączących pracę z ciałem, choreoterapię, ekspresję plastyczną i głosową. Pracuję bardzo elastycznie i ważne jest dla mnie podążanie z energią i potrzebami grupy.

Nie jest potrzebne żadne przygotowanie ani umiejętności taneczne!

Zapisy & pytania dotyczące tych zajęć: anna@wyspasensu.pl
Ilość miejsc ograniczona: grupa do 12 osób.

Kiedy: sobota, 19:30 – 20:00
Opłata: 30zł /os.
https://www.facebook.com/events/150735935638748/

Prowadząca:
Anna Wiktoria Ostafil