Ceremonia Żywiołów – taniec 8 żywiołów

Ceremonia Żywiołów to taneczna podróż wspierana przez siły natury, ich rytm, piękno, dynamikę. Przewodnikami będą nasza wyobraźnia i ciało, za którym pragniemy podążać, kierując się intuicją, sercem, emocjami.

Zatańczymy Taniec 8 Żywiołów inspirowanych ośmioma trigramami. Skontaktujemy się w tańcu z mocą przyrody, odnajdując w niej nowe impulsy do tańca, różnorodne jakości i energie. Ideą jest dotknięcie wszystkich żywiołów poprzez ruch, zmysły, dźwięki, aby zrównoważyć je w sobie, zharmonizować.

Poprowadzimy Was przez kolejne etapy ceremonii tak, aby każdy mógł zajrzeć wgłąb siebie, poczuć swoje możliwości, odnaleźć swój własny ruch. Energia żywiołów skłoni nas do poszukiwania w tańcu indywidualnej ekspresji, swobody, przestrzeni na wyrażenie stłumionych emocji, czy też osobistych potrzeb i wizji.

Idea pracy z ciałem i terapii tańcem zakłada integrację ciała, umysłu i duszy – w kontakcie ze sobą każdy ruch jest właściwy, nie ma podziałów na to, co dobre, co złe, nie ma oceny. Celem jest sama droga, podróż, doświadczanie, wspólne bycie w twórczym ruchu z innymi istotami, które czują.

Spotkajmy się razem jako plemię ludzi, którzy pragną żyć w harmonii ze sobą, z otaczającym światem i kosmosem. Ludzi otwartych na siebie nawzajem i świadomych potrzeby zadbania o ciało i ducha oraz naszą Matkę Ziemię.
Zapraszamy!

Kiedy: 19.11, godz. 18:30 – 20:30

Gdzie: Prapełnia, Dietla 97/9, Kraków

Koszt: 35zł

Obowiązują zapisy: anna@wyspasensu.pl

Więcej informacji: www.wyspasensu.pl

Prowadząca: Anna Wiktoria Ostafil