Festiwal O!ŻYCIE

Zapraszamy na Festiwal O!ŻYCIE, który łączy ŚWIADOMĄ PRACĘ Z CIAŁEM I DUCHEM płynącą z SERCA!

Poprzednia nasza inicjatywa ciesząca się dużym zainteresowaniem – Dni Zdrowia w Krakowie – rozrosła się teraz do formuły festiwalu, który bazuje na holistycznym podejściu do zdrowia i osobistego rozwoju.
Proponujemy całe dwa dni wyjątkowych warsztatów, które dodadzą Wam witalności i energii, wniosą sporo ciepła i radości, zainspirują do kształtowania zdrowego stylu życia oraz poszukiwania harmonii i życiowej równowagi.
Warsztaty prowadzą wspaniali instruktorzy związani z Krakowem. W bogatym programie między innymi joga, taniec intuicyjny, praca z głosem, medycyna chińska, medytacja uważności, medytacja w ruchu, masaż oraz relaksacja w dźwiękach mis!

Złap moc z natury!

*******************************************************************************
Organizatorzy:
Wyspa Sensu, Joga Jana oraz Instytut Dietetyki i Profilaktyki Zdrowia Shi Liao
Patronat:
Vitallokum – Pracownia Zdrowia

Festiwal O!ŻYCIE – edycja 1

O!ŻYWAMY NA ZIMĘ! 1-2 grudnia wydarzy się w Krakowie pierwsza edycja Festiwalu łączącego ŚWIADOMĄ PRACĘ Z CIAŁEM I DUCHEM. Poprzednia nasza inicjatywa ciesząca się dużym zainteresowaniem – Dni Zdrowia w Krakowie – rozrosła się teraz do formuły festiwalu, który bazuje na holistycznym podejściu do zdrowia. Kiedy za oknem coraz zimniej i szaro, proponujemy całe dwa dni … Continue reading Festiwal O!ŻYCIE – edycja 1

Festiwal o!życie – edycja 2

Zapraszamy na wiosenną edycję Festiwalu O!ŻYCIE 6-7 kwietnia! To już 2 edycja festiwalu łączącego ŚWIADOMĄ PRACĘ Z CIAŁEM I DUCHEM płynącą z SERCA! Formuła naszego festiwalu bazuje na holistycznym podejściu do zdrowia i osobistego rozwoju. Na początek wiosny proponujemy całe dwa dni wyjątkowych warsztatów, które dodadzą Wam witalności i energii, wniosą sporo ciepła i radości, … Continue reading Festiwal o!życie – edycja 2