Medytacje z Dźwiękiem ONLINE

„Zawsze, kiedy śpiewamy święte dźwięki, każda komórka naszego organizmu radośnie się przyłącza. A kiedy ta czysta wibracja miłości przepływa przez świątynię naszego ciała i wypełnia nasze serce, wtedy dopiero poznajemy i doświadczamy prawdziwego znaczenia pokoju.” — Shirlie Roden

Zapraszam na cotygodniowe MEDYTACJE Z DŹWIĘKIEM – teraz ONLINE – łączmy się w tym trudnym czasie, by podnosić wibracje serca.
Medytacje z dźwiękiem to doskonałe wyciszenie umysłu, aktywizacja uzdrawiającego potencjału w ciele i powrót do psychofizycznej równowagi.
W medytacji powracasz do siebie, do swojej wewnętrznej prawdy. Nic nie musisz. Odkrywasz swój oddech, subtelne wrażenia z ciała, uczysz się zauważać bez oceniania. Twój analityczny umysł odpoczywa a dźwięki masują ciało i rozpraszają zastoje. Nie tłumimy emocji ani nie walczymy z myślami lecz pozwalamy im przepływać wraz z dźwiękami. Dzięki temu na koniec praktyki możesz poczuć oczyszczenie, większy spokój, a jednocześnie wewnętrznie rozwibrowanie, zestrojenie.

DLA KOGO JEST TA PRAKTYKA? Dla wszystkich bez względu na wiek. Rodzaj zaawansowania w medytacji też nie ma znaczenia.

CO PRZYGOTOWAĆ? Przygotuj sobie wygodne miejsce do siedzenia tak, żeby nikt Ci nie przeszkadzał przez te 1,5h, możesz siedzieć na podłodze na poduszce, ale jeśli to nie jest dla Ciebie komfortowe, można też siedzieć na krześle lub oprzeć się o ścianę. Dobrze jest mieć coś ciepłego do picia np. wodę lub napar ziołowy, aby nawilżyć gardło, gdy tylko poczujesz potrzebę. Możesz zapalić ulubione kadzidło, świeczkę i okryć się kocem.

JAK TO WYGLĄDA? Podczas medytacji intonujemy dźwięki z towarzyszeniem shruti, harmonizujemy czakry – wszystkie poziomy ciała i świadomości – brzmieniem poszczególnych samogłosek, można poszukiwać własnych, komfortowych rejestrów dźwięku. Wykonamy kilka ćwiczeń, aby rozluźnić twarz, żuchwę, pogłębić oddech. Na koniec kąpiel w leczniczych wibracjach mis. Przed samą medytacją opowiem więcej szczegółów.

Zainteresowanych proszę o wpłatę datku 20zł
i dodanie się do grupy: https://www.facebook.com/groups/599659567429732/
Napisz wiadomość na adres anna@wyspasensu.pl lub via messenger – podam nr konta i zatwierdzam dodanie do grupy
o 20:30 zaczynamy! ♥

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Czy wiesz, że Twój głos może być narzędziem uzdrawiania? Nie ważne, czy uczyłaś/eś się śpiewu, czy nie, czy masz doświadczenie w pracy z głosem, czy nie – w uzdrawianiu bardzo ważna jest intencja, a głos to piękne narzędzie, które masz zawsze przy sobie i nic nie kosztuje.

Wibracje dźwięku głosu mają leczniczy wpływ na nasz organizm, zarówno na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym i psychicznym. Mogą podnieść poziom energii, usuwać blokady w centrach energetycznych (czakrach), masować organy wewnętrzne, wzmacniać system immunologiczny, regenerować i rozluźniać ciało, uwalniać od stresu i wyciszać umysł, przekształcając fale mózgowe beta na fale alfa, wprowadzając nas naturalnie w stan medytacyjny. Wibracja dźwięku głosu pozwala na oderwanie się od bieganiny myśli i skupienie się na danym momencie, osadzenie się w „tu i teraz”.

Prowadzi Anna Wiktoria Ostafil
www.wyspasensu.pl