Magiczne wakacje 2023 – joga, masaż, natura

Zapraszamy serdecznie na letni wyjazd z jogą, świadomym ruchem i oddechem, medytacją i masażami do pięknej Kotliny Kłodzkiej.

Dom Jesionów położony jest nad strumieniem, którego dźwięk koi zmysły a jego rześka, krystaliczna WODA działa jak eliksir młodości… Tuż za rzeczką jest POLANA wśród drzew, gdzie można na hamaku lub leżaczku zanurzyć się w dźwięki przyrody i zupełnie odpłynąć w swój świat (lub w świat książki).

Na rozpoczęcie i zakończenie wyjazdu odbędą się dla Was głęboko relaksujące KONCERTY MIS I GONGÓW ze śpiewem w wykonaniu terapeutki dźwiękiem Ani Ostafil. Oprócz jogi w programie będą zajęcia medytacji oraz uważnego dotyku, czyli prostych technik bazujących na masażu tajskim, które będziecie mogli stosować na co dzień, aby nauczyć się odprężać ciało i redukować stres.

Dom posiada 7 ślicznych pokoi i wszystkie są z łazienkami. Ćwiczyć będziemy na przestrzennej sali do jogi, gdzie wieczorami jest NIESAMOWITY WIDOK zachodzącego słońca na tle Gór Bystrzyckich.
W ogrodzie można skorzystać z leżaków i huśtawek oraz z miejsca na ognisko. Do dyspozycji gości jest również sauna – dodatkowo płatna (jednorazowe wejście: do 6 osób 150 zł – 1h, 200 zł – 2h).
Gospodarze przyrządzają bardzo dobre WEGETARIAŃSKIE JEDZENIE i dbają o komfort swoich gości.

Sama Kotlina Kłodzka oferuje BOGACTWO PRZYGÓD – od magicznych błędnych skał po świetnie przygotowane trasy rowerowe, piesze czy jeśli ktoś lubi – możliwość odkrywania tajemnic tamtejszego regionu, a jest ich niemało.

Dodatkowo, w czasie w którym tam będziemy przypada najwięcej spadających gwiazd w 2023 roku. Zjawisko roju Perseidów obserwować będzie można w nocy z 12 na 13 sierpnia! A ponieważ Idzików jest położony daaaaaleko od łun miast widok nocnego nieba jest OSZAŁAMIAJĄCY!

Jeśli wybieracie się z dziećmi to zapewniamy profesjonalną opiekę nad nimi podczas wszystkich zajęć – porannej jogi, warsztatów popołudniowych oraz wieczornych zajęć. Jak co roku jedzie z nami Diana, która tworzy bardzo kreatywne, ciekawe ZAJĘCIA DLA DZIECI.

Ania, oferuje absolutnie wspaniałe MASAŻE – całego ciała Holistic Rebalancing, twarzy, głowy i szyi Kobido oraz dla osób z dolegliwościami bólowymi i silnymi napięciami Masaż Tkanek Głębokich (z rozluźnianiem mięśniowo-powięziowym). Cennik i więcej info na stronie: www.wyspasensu.pl/masaz

Prowadzące: Paulina Layra (Lailajoga), Anna Ostafil (Wyspa Sensu) i Diana Piórkowska (zajęcia dla dzieci)

Termin:
7.08.2023 – 13.08.2023
Cena:
2 700 zł osoba dorosła, 2 450 zł dzieci 
Zaliczka:
800 zł płatna na konto w terminie do tygodnia od momentu zgłoszenia chęci uczestnictwa (bezzwrotna) 
Zapisy: paulinalailajoga@gmail.com