Koncert Mis Himalajskich // Festiwal O!ŻYCIE 6.04

:: W ramach Festiwal o!życie // Ciało – Serce – Duch ::

Zapraszam na autorską relaksacyjny KONCERT MIS HIMALAJSKICH, swoistą „kąpiel” w dźwiękach mis, gongu, dzwonków z towarzyszeniem śpiewu i shruti. Jest to świetna okazja, by pozostać w stanie medytacji, jak również swobodnie odpłynąć świadomością przechodząc w stan głębokiej relaksacji, w pełni zanurzyć się w wibracjach terapeutycznych instrumentów, które wnikają przez skórę penetrując tkanki i komórki.

Ta Relaksacyjna Podróż w Dźwiękach została opracowana przeze mnie z potrzeby serca, dyktowana moim własnym doświadczeniem w pracy z ciałem i dźwiękiem. Sesja relaksacji wspiera procesy harmonizowania naszych czakr (centrów energetycznych), samoregulacji, uzdrawiania i odblokowywania napięć zarówno fizycznych jak i mentalnych, stanowiąc drogę do odprężenia i lepszego samopoczucia.

Wibracje dźwięku mis himalajskich mają szczególnie leczniczy wpływ na nasz organizm, mogą podnieść poziom energii, masować organy wewnętrzne, wzmacniać system immunologiczny, regenerować i rozluźniać ciało, uwalniać od stresu i wyciszać umysł, przekształcając fale mózgowe beta na fale alfa, wprowadzając nas naturalnie w stan relaksu. ♥

SOBOTA, 6.04, godz. 20:30 – 21:30
Gdzie: Vitallokum, ul. Mogilska 40/1
Koszt: 40zł

Konieczna rezerwacja miejsc: anna@wyspasensu.pl
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

* Przygotowanie:
dobrze mieć wygodne ubranie; jeśli potrzebujesz dodatkowego komfortu, weź ze sobą ulubioną poduszkę; na miejscu są do dyspozycji maty, koce, wałki jogiczne; będzie także dostępny stolik herbaciany i ziołowe napary.

Prowadzi: Anna Wiktoria Ostafil