Kobieca Wyprawa na Kretę! 29.05-5.06

Kobiety! Zapraszamy Was na przepiękną wyprawę na Kretę. Celem naszego wyjazdu będzie całkowite odpuszczenie, relaks, doświadczanie piękna i zmysłowości, radość bycia.
 
Będziemy codziennie praktykowały jogę na tarasie z ślicznym widokiem lub na plaży nad morzem, wybierzemy się na wyprawy po wyspie – tajemnicze wąwozy, jaskinie, ale też dzikie góry i bajeczne plaże. Co wieczór usiądziemy razem do kręgu, żeby podzielić się tym, co w nas żywe, jak również, aby poznawać siebie przez rozmaite metody rozszerzania świadomości: przestrzeń wewnętrznej ciszy, głęboką prowadzoną relaksację, taniec intuicyjny, uważny dotyk, masaż… Antyczna Kreta wspomoże nas w odkrywaniu wielu poziomów i odcieni kobiecości.
 
My z Anią zadbamy o wszystkie organizacyjne rzeczy – Wy po prostu jesteście i podążacie za sobą lub za nami 🙂 Możecie brać udział w proponowanych zajęciach, ale też możecie cały dzień leżeć nad basenem czytając książkę i napawając się przepiękną przyrodą. To ma być czas dla Ciebie.
Krajobraz Krety jest niezwykle malowniczy – góry sąsiadują z urwistymi wąwozami oraz zielonymi dolinami z bogatą roślinnością. W maju drzewa i krzewy kwitną, ziemia pokryta jest dywanem kwiatów a powietrze jest rześkie i przepełnione zapachami. Można śmiało powiedzieć, że wyspa będzie karmić nasze zmysły!

Zamieszkamy w Cretan Lux Villa Heated Pool bardzo pięknej villi, z basenami, tarasem i ogrodem.

Nasza miejscowość to Gavalochori stara historyczna wioska ze szczególnie ciekawą i dobrze zachowaną architekturą ludową. Ponadto w wiosce znajduje się muzeum folkloru; tutaj możemy poznać historię i kulturę wioski i wyspy, a na rynku można podziwiać hafty wykonane przez lokalne kobiety.

Mamy tutaj wszystko, co jest nam do szczęścia potrzebne – tawerny, dwie małe kawiarnie, cukiernię, lokalne sklepiki, piękne, klimatyczne budyneczki, ogrody i panoramę na morze.
 
Kiedy: 29.05-5.06 2021
Cena: 450 euro + 950 zł ( nocleg, codzienna joga, warsztaty, wycieczki, auto, wstęp do muzeum)
Przelot, ubezpieczanie i wyżywienie we własnym zakresie.
Obecnie cena za przelot to 580 zł z Krakowa.
Zapisy: paulinalailajoga@gmail.com
Zapraszamy ❤
Paulina Layra @lailajoga & Anna Wiktoria Ostafil @wyspasensu