Dzień Kobiet – 7 in heaven

Kochana!
Nie czekaj, aż On się domyśli! Aż kupi Ci kwiaty i zabierze na kolację przy świecach…
W tym roku zabierz się sama!
A jeszcze lepiej nie sama, tylko paczką siedmiu wspaniałych babek i razem zróbcie sobie dobrze we Śnie!
Czy jesteś na to gotowa?
Tak?
To czytaj dalej…
Wyobraź sobie weekend z przyjaciółkami, wino, kominek, wspólne wieczorne rozmowy, ognisko, spacer nad jezioro, warsztaty uważnego dotyku, masaż, wieczorny koncert, odpoczynek w otoczeniu przyrody, pyszne jedzenie, spokój, głęboką regenerację na poziomie fizycznym i mentalnym…
Widzisz to? Świetnie!
Zatem, Kochana, mamy coś dla Ciebie – babski weekend na Dzień Kobiet – po prostu Seven in Heaven!
Czeka na Ciebie przytulny domek wśród pachnących sosen, z siedmioma łóżeczkami (coś Ci to przypomina? i słusznie, w końcu jesteś Królewną), z dużym ogrodem, z okolicą do spacerowania, z jeziorem do morsowania, z pysznym jedzonkiem i specjalną, sobotnią niespodzianką, dzięki której poznasz, czym jest niebo!
Brzmi dobrze, ale wciąż się wahasz?
Zatem przeczytaj szczegółowy harmonogram Twojego w niebo wstąpienia:
Piątek 5 marca
– 16.00-18.00 – przyjazd do Sen Sosen i zakwaterowanie
– 18.30 – kolacja*
– 19.00 – ognisko i Wasz wspólny czas
Sobota 6 marca
– 9.00 – śniadanie i deser do kawy
– 10.00 – 14.30 – czas leniwego próżniaczenia lub aktywnego odkrywania (sugerujemy spacer do lasu lub nad jezioro i morsowanie, albo zwiedzanie pobliskiej Lanckorony)
– 14.30 – obiad
– 16.00 – warsztaty masażu i uważnego dotyku prowadzone przez @rytualmasazu (konieczny wygodny, lekki strój, pareo lub plażowy ręcznik, przyda się też mata, a jeśli nie masz, to nam zgłoś, coś poradzimy)
– 18.30 – 19.30 – specjalny, kameralny koncert relaksacyjny w wykonaniu @wyspasensu
– 20.00 – kolacja
– 20.30 – czas przy winku i kominku
Niedziela 7 marca
– 9.00 – śniadanie i deser do kawy
– 10.00-14.30 – czas wolny, masaż indywidualny** Holistic Rebalancing 1,5h – za dodatkową opłatą, info @rytualmasazu
– 14.30 – obiad
– 15.00-18.00 – czas pożegnania
To nie wszystko – każda uczestniczka otrzyma pamiątkowy, ręcznie robiony prezent ze Snu!
Gość specjalny:
Anna Wiktoria Ostafil – założycielka Wyspa Sensu i Rytuał Dotyku, pedagog i kulturoznawca; w 2018 ukończyła Studium Psychoterapii Zorientowanej na Proces Arnolda Mindella (IPP). Uwielbia grać na ukulele, śpiewać i bębnić.
„Wykonuję prywatne sesje masażu Holistic Rebalancing, którego uczyłam się od Anandy Kumar z Indii. Na różnych warsztatach wyjazdowych dzielę się prostymi lecz niezwykle skutecznymi technikami masażu i relaksacji poprzez dotyk. Nie chodzi tylko o rozluźnianie tkanek, ale o uważne bycie z drugim człowiekiem, o czułą obecność, atmosferę loving kindness, która udziela się wszystkim. Absolutnie uwielbiam pracę z masażem w grupie kobiet! Nie musisz nic umieć. Wyzwolisz 100% kobiecości.
Zapraszam na autorską KĄPIEL W DŹWIĘKACH mis, gongów, bębna, dzwonków z towarzyszeniem śpiewu i medytacyjnego shruti, która pozwala swobodnie odpłynąć świadomością i przejść w stan głębokiej relaksacji. SESJA RELAKSACJI została opracowana przeze mnie z potrzeby serca, dyktowana moim kilkuletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi z terapeutycznym dźwiękiem. Wspiera procesy harmonizowania naszych czakr (centrów energetycznych), samoregulacji, uzdrawiania i odblokowywania napięć zarówno fizycznych jak i mentalnych, stanowiąc drogę do odprężenia i lepszego samopoczucia. WIBRACJE dźwięku mis himalajskich mają szczególnie leczniczy wpływ na nasz organizm, mogą podnieść poziom energii, masować organy wewnętrzne, wzmacniać system immunologiczny, regenerować i rozluźniać ciało, uwalniać od stresu i wyciszać umysł, przekształcając fale mózgowe beta na fale alfa, wprowadzając nas naturalnie w stan relaksu.”
 
Miejsce w niebo wstąpienia:
Sen Sosen
Łękawica 161
Cena w niebo wstąpienia:
Każda Królewna 500 zł, a wszystkie razem 3500 zł
Sama decydujesz, sama płacisz, nikomu się nie tłumaczysz! Proste?
A jak wciąż masz pytania – dzwoń, pisz!
tel. 605 767 146, abupe@o2.pl,
Dane do przelewu:
Bezzwrotna zaliczka*** w wysokości 1050 zł (czyli 150zł/os) płatna w terminie 3 dni od złożenia rezerwacji. Pozostała kwota płatna gotówką w dniu przyjazdu.
Odbiorca: Sen sosen
Nr konta: 55 1560 0013 2014 4239 8000 0001
Tytułem: zadatek Seven in Heaven
*w cenie pełne wyżywienie, zimne napoje bezalkoholowe, kawa, herbata według indywidualnego zapotrzebowania, dieta dla całej grupy do uzgodnienia – do wyboru posiłki tradycyjne lub wegetariańskie
**niedzielny Masaż Holistic Rebalancing jest dodatkowo płatny, obowiązują wcześniejsze zapisy
***Ze względu na lockdown zastrzegamy sobie możliwość zmiany programu lub przesunięcie terminu imprezy