Rekomendacje

Magiczny masaż, wykonany z ogromnym zaangażowaniem i cudowną, kobiecą energią. Nie mogą doczekać się następnego. Dziękuję!
Paweł Zyguła
Centrum Rozwoju Golden Mean
Spotkanie na masażu u Ani jest jak magiczny rytuał - zawsze pyszna herbatka, krótka lub dłuższa rozmowa, potem cudowny zabieg w otoczeniu kojących zapachów i relaksacyjnej muzyki. Można się w pełni zrelaksować, zresetować i zapomnieć o całym świecie. 🙂 Polecam!!!
Darek Owczarek
Rytuał dotyku, to najlepsza nazwa na to, co Ania proponuje, bo to nie tylko cudowny masaż, nie tylko wspaniałe, urocze i bezpieczne miejsce, ale przede wszystkim jej obecność i uważność, które sprawiają że całość doświadczenia jest czystą magią. Polecam z całego serca.
Mirosław Kozłowski
Nauczyciel jogi
Ania to właściwa osoba na właściwym miejscu. Czuć, że to jej pasja. Robi to z serca. Doskonały masaż, inny niż w wielu miejscach w Krakowie. Ma w sobie coś unikalnego. Polecam każdej osobie, która szuka wartościowej formy relaksu. Na koniec delikatny akcent dźwięków mis. Piękny gabinet i kojąca atmosfera. 5/5.
Dominik Rusinek
Polecam, najbardziej kosmiczny masaż w całej galaktyce. Iskierki w całym ciele!
Filip Bryła
centrumamis.pl
Ania jest boginią dotyku. To nie masaż a cała ceremonia nastawiona w pełni na Ciebie. Połóż się, zrelaksuj a Ania zabierze Cię w magiczne miejsca. Na koniec każdą komórkę Twojego ciała nastroi kojącymi wibracjami mis i gongów. Z całego serca polecam i dziękuję.
Bart Bobrowski
Masaż jakiego nie znałem... Zacząłem od formy dźwięku mis tybetańskich... Potem holistycznie dotykiem... Za każdym razem wychodziłem z magią w sobie, która została do dziś. Miejsce i przede wszystkim zaangażowanie Ani w trakcie sesji daje kosmiczne odczucia. Ciepło, Miłość, Akceptacja to tylko jedne z wartości jakich ja osobiście doświadczyłem. Ciało i Duch wracają do równowagi. Aniu jestem wdzięczny za tą magię z rąk i dźwięku płynącą.
Rafał Michalik
Z całego serca polecam masaż Holistic Rebalancing w wykonaniu Ani. Jest to ukojenie zarówno dla ciała jak i ducha. W gabinecie Ani odnalazłam spokój, wyciszenie - masaż pozwolił mi na powrót do siebie.
Dagmara Kolasa
Cóż za magiczne przeżycie! Anna wie, jak pobudzić zmysły i uwolnić emocje. Jej playlista, przytłumione światło i percepcja energii poprzez dotyk tworzą atmosferę sprzyjającą otwartości. W końcu poczułem odzyskiwanie ciała i umysłu. Bardzo polecam. Namaste Aniu
Junji Fukuma
Polecam z całego serca Rytuał Dotyku Ani! Byłam, Doświadczyłam na swoim ciele i było to BOSKIE przeżycie! Ania ma czuły, miły, dotyk pełen ciepła i uważności, daje bezpieczną przestrzeń pełną Miłości i akceptacji, dlatego można się w pełni odprężyć i zrzucić to co nam nie sprzyja.
Eliza Kufel